Taking too long? Close loading screen.

АГЕНЦИЈА ЗА ВЕБ-ДИЗАЈН И МАРКЕТИНГ

Што нудиме за вас?
Ние работиме индивидуално и со посебно внимание на деталите на вашиот проект и задоволни сме само тогаш кога сте и Вие.


web-design

Индивидуални веб-страници.

Доколку веб-страницата е фактор на промет бр. 1, тоа значи направивме сè како што треба. Тоа го прават нашите професионални веб-дизајнери. 

mobile app

Мобилни апликации

Android и IOS апликации! Лојалност кон клиентот со индивидуална мобилна апликација.

graphic design

Современ графички дизајн

Професионални графички решенија. Веб дизајн, брендирање и корпоративен дизајн.

null

Иновативни Интернет-продавници

Онлајн продавниците водат до поголема профитабилност. 10-годишното искуство со е-трговија ја достигна својата кулминација.

null

Google оптимизација

Бидете секогаш на првата страна на Google. Нашата оптимизација за Google-SEO тоа го прави возможно!

null

Социјални медиуми

Фановите стануваат ваши клиенти. Повисоко достигнување на рекламирањето, професионален изглед во социјалните медиуми.

automobilbranche

ПРЕМИУМ УСЛУГИ ОД ОБЛАСТА НА ТРГОВИЈАТА СО АВТОМОБИЛИ

Продажбата на возила започнува на Интернет. Клиентите денес очекуваат професионално и современо присуство на интернет. Со повеќе од 10 години искуство со консултации, имплементација и поддршка на веб-страниците за автосалони, собравме огромно искуство за автомобилската индустрија и нудиме идеални веб решенија за представување на вашата компанија.


Kimicom е исто така познат преку:

Autohaus.de
KFZ Betrieb

ЧЕТИРИ ЧЕКОРИ ДО УСПЕХ

Mлад, визионерски и храбар тим.
Креативната енергија ја извлекуваме од комуникацијата со нашите клиенти. Вашата визија склопена во една современа веб страна во неколку чекори.


Projektbesprechung

Средба со клиентот

На првата средба дискутираме за идеите и барањата на клиентот удобно и во пријатна атмосфера.
Konzeption

Анализа и концепт

Следува напорната работа кога го создаваме проект планот заснован од сите барања.
Verwirklichung des Projekts

Реализација на проектот

Нашиот професионален тим започнува да работи на Вашиот проект и ги реализира сите детали за концептот.
Abschluss des Erfolgreichen Projekts

Финализација на проектот

Откако проектот ќе биде успешно реализиран, Вашите позитивни импресии ќе бидат неизбежни .

Новости за Kimicom

Дигитални теми, трендови и технологии.
Останете во тек и дознајте што е ново во дигиталната сфера. Бидете во чекор со времето.


ШТО ТРЕБА ДА НАПРАВИТЕ СЕГА?

Се што треба да направите е да не контактирате,
или напишете ни маил, а доколку сте во близина посетете не!


 • location

  Г.Васко Карангелевски - Нов пазар
  7000 Битола

 • mail
 • phone

  047 / 61 49 49

 • working hours

  Работно време:

  Понеделник – Петок :
  10.00 – 17.00 часот

Kimicom – Full Service Webdesign Agentur

Wir verwenden Cookies, um Ihnen die beste Online-Erfahrung zu bieten. Mit Ihrer Zustimmung akzeptieren Sie die Verwendung von Cookies in Übereinstimmung mit unseren Cookie-Richtlinien.

Privacy Settings saved!
Datenschutz-Einstellungen

Wir möchten Ihnen den bestmöglichen Service bieten. Dazu speichern wir Informationen über Ihren Besuch in sogenannten Cookies. Durch die Nutzung dieser Webseite erklären Sie sich mit der Verwendung von Cookies einverstanden. Detaillierte Informationen über den Einsatz von Cookies auf dieser Webseite erhalten Sie in der „Datenschutzerklärung“.

Diese Cookies sind für das Funktionieren der Website notwendig und können in unseren Systemen nicht abgeschaltet werden.

Zur Nutzung dieser Website verwenden wir die folgenden technisch notwendigen Cookies
 • _ga
 • wp-settings-1
 • wp-settings-time-1

Aus gründen der Performance verwenden wir Cloudflare als CDN-Netzwerk. Dadurch wird ein Cookie "__cfduid" gespeichert, um die Sicherheitseinstellungen pro Client anzuwenden. Dieser Cookie ist für die Cloudflare-Sicherheitsfunktionen unbedingt erforderlich und kann nicht deaktiviert werden.
 • __cfduid

Decline all Services
Accept all Services